FAQ

Yeni ve geliştirilmiş SMM Panel Servisi - Sosyal724'e hoş geldiniz! Sorun yaşarsanız, WhatsApp hattımıza ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Sosyal724'ün içerisinde barınan tüm SMM Panel servisleri zararsız ve sorunsuzdur. Fakat sosyal medya uygulamaları Sosyal724'ü aşırı şekilde kullanmanız sonrası hesabınızı yasaklayabilir, engelleyebilir veya tamamen silebilir. Doğru ve yerinde kullanım ile hesabınızı güvence altında tutabilirsiniz.

Panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerlemeniz halinde avantajlardan yararlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Birkaç örnek vermemiz gerekirse Instagram'daki paylaşımlarınız "Keşfet" bölümünde listelenecektir. Bu, gönderilerinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlar. Başka bir örnek, YouTube'daki videolarınızın sürekli olarak "Önerilenler" bölümünde görünme olasılığının daha yüksek olmasıdır. Bu video yayınlarınızın daha fazla izleyiciye gösterilmesine yardımcı olacaktır.

SMM Panel; ''Instagram, Twitter, Youtube, Spotify, Clubhouse veya diğer sosyal medya uygulamalarındaki takipçi, beğeni, izlenme, yorum türevi insanların erişim sağlayabileceği butonların daha fazla kişi tarafından keşfedilmesine olanak sağlar. Bu olanak dahilinde SMM Paneli kullanarak hesabınıza yükleyeceğiniz takipçi, beğeni veya izlenme hizmetleri ile hesabınız daha fazla popülerlik kazanır.

Sosyal724 ana sayfasına giriş yapınız ve ana sayfada bulunan "Kayıt Ol" düğmesini tıklayınız. Formdaki bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurduğunuzdan emin olduktan sonra sayfadaki "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız. Hepsi bu kadar!

Başarıyla kayıt olduktan sonra "Para Yatır" simgesine tıklayın. Bu sayfada PayTR / Banka Havalesi / EFT / Kripto Para sayesinde 7/24 komisyonsuz para yatırabilirsiniz. Kart verilerinizi hiçbir şekilde veritabanlarımızda saklamıyoruz. PayTR üzerinden yapacağınız ödemeler 3D güvenlik sistemi ile korunmakta ve güvence altına alınmaktadır.

İlginizi Çekebilir