Tiktok Fenomen House Nedir? Üyeleri Kimler?


Tiktok Fenomen House, dünyanın dört bir yanında kurulan fenomen evleri gibi Türk fenomenleri ağırlayan bir Tiktok oluşumudur. FHouse olarak da bilinen Fenomen House, zaman zaman üye değişiklikleri yapmakta, yeni Türk fenomenleri bünyesine katmaktadır. Bu fenomenler çok ünlü fenomenler olmasalar da kendine kitle edinmiş, sevilen ve entrikaya karışmamış fenomenlerdir. Özellikle şu sıralar Çakal dövmesi ile tanınan Aybüke de bir zamanlar Fenomen House bünyesinde yer almaktaydı.

Tiktok Fenomen House Kimdir?

Tiktok Fenomen House, kendinde çevre edinmiş, kitlesi tarafından sevilen ve Tiktok entrikalarına karışmayan Tiktok fenomenlerinden oluşmaktadır. Fenomen House’un amacı bu fenomenleri bir araya toplayıp içerik üretmelerini desteklemek ve hayran kitlesine katkı sağlamaktır. Fenomen House takipçileri hem sevdikleri fenomenleri bir arada görür hem de onların içeriklerini bir arada izleme fırsatı bulurlar.

Tiktok Fenomen Evi Üyeleri

Tiktok Fenomen House üyeleri belli periyotlarda ya da rastgele değişiklik göstermektedir. Önceden Aybüke gibi isimlerin yer aldığı, Ensar Gündüzay ve Ömer Can Deveci’nin kurduğu Fenomen House’un güncel üyeleri Merbemio, Cerenable, Asiygang, iamjoshatkins gibi bilindik pek çok fenomenden oluşmaktadır. Bu fenomenler bir arada, aynı evde çeşitli içerikler üretir ve Tiktok’ta paylaşırlar.

Fenomen House üyesi olmaları, kendi hesaplarına içerik üretemeyecekleri anlamına gelmemektedir. Bu nedenle bu fenomenlerin hem kendi hesaplarına hem de FHouse hesabına video yüklediklerin ve çeşitli içerikler hazırladıklarını görebilirsiniz.

Tiktok Fenomen House Kanalı

Tiktok Fenomen House Youtube kanalında da çeşitli içerikler üretmektedir. Bu içerikler insanların FHouse üyelerini daha yakından tanımalarına da yardımcı olmaktadır. Kanalda pek çok eğlenceli video içeriği bulunmaktadır. Son 3 aydır içerik üretilmeyen Youtube’a video yüklenmesi için FHouse hayranları sabırsızlanmaktadır. FHouse şu an Tiktok üzerinde aktif bir oluşumdur. 

10 Nisan 2022 22:25:08
Geri Dön