Tiktok En Çok Takipçisi Olan 2022


Tiktok içerikleri kadar Tiktok fenomenlerinin takipçi sayıları da çok konuşulmaktadır. Son yıllarda en çok indirilen uygulamalardan biri olan Tiktok, Türkiye'de de çok beğenildi. Milyonlarca kişi fenomen olmaya çalışırken Tiktok'u indirdi. Bu kişiler arasından başarılı olanlar olsa da çoğu sadece kendi kitlesi ve çevresinde fenomenliğini sürdürüyor. 

Tiktok En Çok Takipçi Kimde

Tiktok hem dijital pazarlama hem de rekabet açısından oldukça hareketli bir sosyal medya platformudur. Ünlü bir fenomen olma çabası sadece Türk kullanıcılar arasında değil, tüm dünyada yaygındır. Tiktok’ta en çok takipçiye sahip hesaplar şöyle sıralanabilir:

  • @charlidamelio kullanıcı adlı Charli D'Amelio, ABDli bir Tiktok fenomenidir. Genellikle dans içerikleri üreten Charli, magazin dünyasında da arkadaşlık ilişkileri ve ailesinin para için onu kullanması gibi sebeplerden manşetlere konu olmuştur.        
  • @khaby.lame kullanıcı adlı Khabane Lame, Afrika asıllı İtalyan bir sosyal medya fenomenidir. Basit sorunlar için oldukça absürt çözümler üreten içerik üreticilerine basit çözümleri komik yüz ifadeleriyle sunması sonucu ülkemizde de oldukça popüler bir fenomen olmasını sağlamıştır.
  • @addisonre kullanıcı adlı Addison Rae, ABDli Tiktok fenomenlerinden biridir. Charli D’Amelio ile sıklıkla karşılaştırılması veya arlarında yaşanan husumetler sonucu adı sık sık duyulmaktadır. Dans içerikleri ile ön plana çıkmaktadır.

TikTok Türkiye En Çok Takipçili Ünlü

Ülkemizdeki ünü dünya çapında yayılan Türk Tiktok fenomenlerinden en çok takipçiye sahip olan ilk 5 isim sırasıyla:

  • CZN Burak, 40 milyon
  • Nursema, 15 milyon
  • Cemre Solmaz, 10 milyon
  • Ceren Yaldız, 7 milyon
  • Sera, 6,7 milyon

Tiktok En Çok Takipçisi Olan Kim

Tiktok’ta en çok takipçi sayısına sahip yabancı ünlü, ABDli dans içerik üreticisi Charli D’Amelio’dur. Bunun yanı sıra Tiktok fenomenlerinin takipçi artışını kontrol etmek amacıyla Tiktok takipçi sayaçları da mevcuttur. 

10 Nisan 2022 22:24:29
Geri Dön