Tiktok BTS Kanalları ve Videoları


BTS dünyanın en ünlü Koreli erkek gruplarından biridir. Dünyada yarattığı etki ülkemize kadar gelmiştir. BTS, 2019 yılında gruba ait resmi Tiktok hesaplarını açtılar ve bu sayede hayranlarına büyük bir sürpriz yaptılar. Instagram gibi sosyal medya hesaplarında grup halinde kullandıkları Instagram hesapları yerine artık her bir üyenin kendine ait Instagram hesabı var. Bu hamlesiyle sosyal medyada bir adım daha öne çık grup, özellikle Tiktok’ta bulunan hayran kitlesi sayesinde pek çok edit ve videoya sahip.

Tiktok En İyi BTS Videoları

Tiktok’ta en iyi BTS videolarına ulaşmak için BTS grubuna ait Tiktok hesabını takip edebilirsiniz. Tiktok’ta aradığınız bir konuya dair videolara erişebilmek için o konular hakkında açılan hashtagleri de kullanabilirsiniz. Örneğin BTS ile ilgili videolara erişmek için #BTS, #BTSedit, #BTSvideos gibi hashtagleri aratabilir veya grup üyelerinin adlarını aratabilirsiniz.

Tiktok’ta sevdikleri ünlüler için çeşitli video montajları yapan hayranlar vardır. Bu hayranlar büyük çoğunlukla BTS, Black Pink ve Twice gibi yaygın olarak bilinen Güney Kore müzik gruplarının videolarını paylaşmaktadır.

Tiktok BTS Resmi Hesabı

Tiktok’ta aradığınız her konu hakkında Tiktok arama kutucuğuna anahtar kelimeleri girip içeriklere erişebilirsiniz. Dünya çapında en çok tanınan gruplardan biri olan BTS, Tiktok öncesinde Kore’de sıklıkla kullanılan V gibi canlı yayın platformlarını kullanmaktaydılar. Daha sonra Tiktok’un tüm dünyada büyük ses getirmesi ile burada da boy göstermeye başladılar. 

BTS’e ait 2 adet resmi Tiktok hesabı bulunmaktadır. Bunlardan biri Güney Kore’ye diğeri ise globale hitap etmektedir. Bu hesapların kullanıcı adları “bts_bighit_us” ve “bts_official_bighit”tir. Her iki hesapta hayranlara güzel mesaj gönderdikleri videolar ve zaman zaman çektikleri Tiktok viral akımları yer almaktadır. 

10 Nisan 2022 22:22:41
Geri Dön