PUBG TikTok Videoları ve Kanalları


PUBG Tiktok videoları, alanlarında lider iki uygulamanın nasıl birleştirileceğini gösteriyor. Bilindiği gibi Tiktok uygulaması kullanıcılarının kısa videolar kaydetmesine olanak tanıyor ve bu videoları dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcı seyrediyor. Elbette böyle büyük bir platformda oynamayı seven üyeler olacaktır. PUBG Mobile veya bilgisayarda oynanan gerçek sürümlerdeki oyuncu sayısı hem ülkemizde hem de dünyada milyonlara ulaştığında bu kadar büyük bir kitle farkını tüm mecralara yansıtmayı başarıyor. Ancak tek bir oyunda birden fazla büyük hayran kanalı görmek çok zordur. PUBG kitlesinin ulaştığı boyutu Tiktok video paylaşım kanallarını takip edenler tarafından rahatlıkla anlaşılabilirdir.

PUBG TikTok Videoları

PUBG Tiktok videoları paylaşan pek çok yabancı kullanıcı olduğu gibi Türk kullanıcı da vardır. Bu kanallar şöyle sıralanabilir:

  • oyuncutiktok
  • ceej4
  • baap_gaming72111

Oyuncutiktok, 2 milyon takipçiye ulaşmış en çok beğenilen Türk PUBG Tiktok hesaplarından biridir. İkinci sırada bulunan hesabın sahibi ise Youtube platformunda da içerik üretmektedir. Sonuncu sırada bulunan hesabın sahibi ise Hintlidir. 300K takipçiye sahip bu hesap oldukça komik ve eğlenceli oyun içi videolar paylaşmaktadır.

Tiktok Türkiye PUBG Kanalları

Tiktok Türkiye’de videolar paylaşan Türk kullanıcı sayısı aslında oldukça fazladır. Bu hesapları bulmak için Tiktok arama kısmında #pubgtürkiye gibi hashtagler aracılığıyla en üstte çıkan video sahiplerini ve kullanıcılarını takip edebilirsiniz. Bu sayede pek çok farklı içeriğe erişebilir, beklentilerinizin çok daha üstünde videolara rastlayabilirsiniz.

Tiktok PUBG Editleri

Tiktok’un en eğlenceli yanlarından biri ise dünyanın çeşitli bölgesindeki insanların oyun editlerini paylaşmasıdır. PUBG komik anlar, özel taktikler ve oyun esnasında yaşanan eğlenceli anlar kullanıcılar tarafından kayıt alınmakta ve daha sonrasında Tiktok’ta paylaşılmaktadır. Bu tarz içeriklere ise #PUBGedits ya da #PUBGmontage gibi hashtagler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

10 Nisan 2022 22:22:02
Geri Dön